Mermaiding – dokončení rezervace a pokyny

Mermaiding – dokončení rezervace a pokyny

Děkujeme za vaši rezervaci, termín vám co nejdříve potvrdíme e-mailem a tím bude vaše rezervace kompletní.

Pokyny pro účastníky lekce:

S sebou potřebujete: 

  • Na zkušební lekci: plavky, ručník, plaveckou masku nebo brýle, něco k pití.
  • Na kroužek: plavky, kostýmek i s ploutví, ručník, plaveckou masku nebo brýle, něco k pití. Kostýmek je možné si za poplatek zapůjčit.

Kudy kam: 

  • Po příchodu do Aquapalace přijďte do našeho krámku Divers Direct ve vstupní hale, kde dostanete od kolegyně pásky na ruku a případně zaplatíte v hotovosti lekci a půjčovnu. V případě, že máte předem koupený voucher, stačí jeho číslo uvést při rezervaci a pak už ho nemusíte mít s sebou.
  • Maximálně 10 minut před začátkem lekce přijdete k potápěčské jámě, kde si vás u branky u schodů vyzvedne instruktor/ka. K jámě nepůjdete přes pokladny, ale po schodech a chodbou směrem k hotelu. Kudy se dostanete k jámě vám poradí v našem krámku.

Vstupné do Aquapalace:

  • Účastníci lekcí mermaidingu mají po dobu jejich trvání vstupné do plaveckého bazénu v ceně kurzu. Doprovod může po tuto dobu být u bazénu a v jeho okolí, ale pouze tam. Pro koupání a využití dalších atrakcí pro doprovod nebo po skončení lekce je potřeba si koupit platnou vstupenku do Aquapalace a projít přes pokladny.
  • Po skončení lekce vás instruktorka doprovodí zpět k potápěčské jámě a vy projdete chodbou ven. Pokud budete chtít v Aquapalace zůstat, je potřeba si koupit na pokladnách vstupenku a projít přes turnikety. V případě otázek se na nás neváhejte obrátit.